Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Dlaczego warto mieć sklep online? 5 powodów

Dlaczego warto mieć sklep online? 5 powodów

  Sprzedawanie w sieci, własny sklep, dochód pasywny. Dla niektórych te słowa brzmią jak marzenie i bardzo odległa przyszłość. Zanim jednak nauczymy się tworzyć sklep online, warto zastanowić się, dlaczego warto posiadać własny sklep? Jakie korzyści niesie sklep online oraz jakie są powody, których warto założyć sklep online?

  Własny sklep online umożliwia sprzedawanie własnych usług i dóbr na własnej platformie bez konieczności wykupywania abonamentów czy płacenia prowizji inny platformom. Mając własny sklep możesz sam dyktować warunki, układać towar i dysponować jego możliwościami. Dlaczego jednak warto założyć własny sklep online?

  Chcesz zacząć prowadzić swój blog, lecz nie znasz się na obsłudze WordPress? Skorzystaj z mojego kursu online – WordPress -kurs podstawowy i już dzisiaj naucz się tworzyć wpisy, instalować wtyczki, zarządzać motywem i wiele innych! Najlepszy czas na działanie jest teraz!

  Przekucie pasji w pieniądz

  Od pasji się wszystko zaczyna. To właśnie pasja powoduje, że zakładamy stronę internetową lub blog. Pasja nas prowadzi po krętych ścieżkach Internetu wskazując dokładną drogę. Dobra wystarczy tych pięknych przenośni. Zaczynając bloga bardzo mało osób zastanawia się nad przyszłością. Prowadzi blog, lubi to i… tyle. Wszystko fajnie, przecież nie na wszystkim trzeba zarabiać. Co jednak w przypadku, gdy nasz blog się rozwija, posiadamy zaangażowaną społeczność, a nie chcemy pakować często chamskich reklam. Tutaj z pomocą przychodzi nam sklep online. Dzięki niemu możemy na sklepie wystawić coś co sprawia nam radość i przyniesie nam pieniądz. Możemy wystawić jakieś personalizowane notatniki, produkty czy np. kursy online!

  Dochód pasywny

  Wyobraź sobie. Leżysz sobie na plaży, popijasz ulubionego drinka, a na Twoje konto wpadają pieniądze. O takim życiu marzyłem i takie życie mam. Oczywiście, nie leże sobie teraz na plaży i nie popijam ulubionego drinka, ale osiągnąłem dochód pasywny, który jest świetnym dodatkiem do innych moich usług. Dochód pasywny oznacza dochód bez stałego angażowania własnej pracy i otrzymywany jest wtedy, gdy raz wykonana praca przynosi zyski, przez określony czas. Sklep online pozwala na taki dochód. Kiedy Ty odpoczywasz, Twój sklep zarabia.

  Sprawdzenie swoich możliwości

  Założenie sklepu online jest bardzo proste. Wystarczy wykonać 3-4 klików myszki i gotowe. To jednak tylko początek krętej i ciężkiej trasy. Pamiętajmy jednak, gdyby to było proste – to każdy by to robił. Dobrze pamiętam kiedy sam zaczynałem interesować się tworzeniem sklepów online. Ile się nagimnasytkowałem myszką, ile razy wyleciała razem z klawiaturą za okno, ile to nocy zarwanych (podkoloryzowane 2019). Nauka nad własnym sklepem online pozwoliła mi zdobyć bardzo dobrą wiedzę i nauczyłem się poza tym wiele zagadnień z programowania, html czy java. Teraz swoich klientom oferuję najwyższą jakość usług i tworzenia sklepów Internetowych.

  Dodatkowa usługa

  Skoro Ty umiesz już tworzyć sklep internetowy, to  dlaczego nie pokusić się i nie zaproponować komuś takiej usługi? Dokładnie tak było ze mną. Najpierw stworzyłem własny testowy sklep online, a kiedy już czułem się pewny w tym temacie, to zacząłem tworzyć klientom sklepy online. Nie dość, że dochód pasywny to jeszcze dochód dodatkowy.

  Świetna zabawa

  Na koniec ale nie najmniej ważne. Tworzenie sklepu online to świetna zabawa. Bardzo często Patrycja widząc, że pracuję do późna czy to na sklepem online czy to nad stroną internetową – proponuje mi bym odpoczął. Jednak coś co mi sprawia radość i frajdę to zupełnie mnie nie męczy, a wręcz motywuje do działania. Oczywiście zdarzają się momenty, że rzuciłbym to wszystko i wyjechał w Kujawsko-Pomorskie (w Bieszczadach są niedźwiedzie to trochę się boję). Ale nauka nowych rzeczy to po prostu zabawa!

  Potrzebujesz sklepu online, ale nie wiesz jak zacząć? Stworzymy go dla Ciebie!