Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Podsumowanie uczestnictwa w programie Biznes w Kobiecych Rękach – Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Podsumowanie uczestnictwa w programie Biznes w Kobiecych Rękach – Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Fundację Sieć Przedsiębiorczych Kobiet znałam od początku mojego biznesu, to jedno z tych miejsc, które wpłynęło na rozwój mojej firmy Ambitna Marka, zdobycie wiedzy i kontaktów. Pamiętam jak 3-4 lata temu uczestniczyłam w większości organizowanych przez tę organizację networkingów, czy śniadań biznesowych. Od tego czasu wiele wydarzyło się w moim biznesie, ewaluował, rozwinął się, zmienił rodzaje usług. Jedno się nie zmieniło, wciąż uwielbiam to, co robię.

To, co zawsze powtarzam osobom, które zaczynają swój biznes, to aby korzystać z każdej możliwości reklamy swojej firmy, poznawać ludzi, wymieniać się doświadczeniem, kontaktami i mówić o tym co się robi! Pamiętam, jaka byłam niedoświadczona te 3-4 lata temu, jak chłonęła wiedzę, szkolenia, jak uwielbiałam te spotkania, ale też jak wiele czasu inwestowałam w siebie i biznes. Cieszę się, że dzisiaj mogę należeć do grona absolwentek Programu Biznes w Kobiecych Rękach rocznik 2020/2021., który trwał 6 miesięcy. Poznałam dzięki niemu, wiele cudownych kobiet – ponad 70 uczestniczek oraz organizatorek czy szkoleniowców, ale uwaga nie tylko kobiet, bo wykłady prowadzili również cudowni panowie! O samym programie możecie poczytać więcej tutaj siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/biznes-w-kobiecych-rekach/. Zachęcam wszystkie kobiety, by zaglądały na stronę organizacji, bo można tam znaleźć mnóstwo inspiracji, a może któraś z Was zdecyduje się dołączyć do programu BWKR? Uwierzycie, że do tej pory, w 6 edycjach programu powstało już 257 nowych firm?!

Przyznam Wam się, że ja w 2018 roku zgłosiłam się do Programu Biznes w Kobiecych Rękach, ale nie dostałam się. Byłam bardzo zła na Fundację, ale teraz wiem, że dobrze się stało. Byłam na innym mentalnym etapie biznesowym i prywatnym. Teraz inaczej skorzystałam z programu. Ten wyjątkowo był online, z wiadomych względów. Mimo to poznałam kilka uczestniczek na żywo i udało nam się zintegrować przez szklany ekran. Do tego stopnia, że nagrałyśmy wspólnie film, dziękujący organizatorom i Fundacji Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

Dziękuje wszystkim którzy uwierzyli w moją markę i pomysły i pozwolili mi rozwijać się w programie.  Dzięki temu mogę rozwijać jeszcze prężniej moja firmę Ambitna Marka, niedawno powstały Eko butik Radzymin ale też Stowarzyszenie Lokalne Inicjatywy Radzymin a niedługo Fundację!

Dziękuję każdej cudowniej kobiecie, którą mogłam poznać dzięki programowi, trzymam kciuki za Wasze pomysły i rozwój!

#spk #bwkr #bizneswkobiecychrekach #CitiVolunteers #Pathways2Progress #FundacjaCitiHandlowy Citi Citi Handlowy