Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Radzymin, miasto inspirujących osobowości!

Radzymin, miasto inspirujących osobowości!

W marcu odbyło się kolejne Ambitne Śniadanie dla biznesu w Radzyminie. Jak widać po zdjęciach grupa zaangażowanych lokalnie przedsiębiorców zwiększa się z miesiąca na miesiąc, cieszy nas to jako organizatorów, ale również i lokalnych przedsiębiorców. Co planujemy dalej?

Dzisiejszy tytuł podpatrzyliśmy u jednego z uczestników, który z takim tekstem udostępnił informację o tym wydarzeniu, jest nam bardzo miło kiedy Radzymin postrzegany jest przez przedsiębiorców z innych miast, jako miejsce inspiracji. Tutaj warto przytoczyć cytat: “Cudze chwalicie, a swego nie znacie! albo “nie doceniacie!” bo tak jest w tym przypadku. Tak wiele razy słyszymy z ust mieszkańców, przedsiębiorców miasta czy gminy Radzymin, że jest tu tak źle, a prawda jest taka, że zawsze dla jednych szklanka będzie do połowy pełna a dla innych do połowy pusta. W jakim gronie jesteś Ty?

Naszym celem i założeniem tworząc, wydarzenia Ambitne Śniadanie od początku było integrowanie środowiska, pomoc, poznanie tzw. sąsiada i promowanie przedsiębiorczości tak po prostu w każdym z nas dookoła. Ze spotkania na spotkanie dostawaliśmy kolejne sugestie i pomysły, aby inicjatywę rozwijać. Powstało wiele pomysłów, które w najbliższych miesiącach ujrzą światło dzienne. Chociaż o jednej z nich mogliście już usłyszeć, a było to spotkanie dla kobiet w dniu 11 marca pt. “Poznajmy się Radzymin! Kobiety i wino!”, które spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem! Dlatego wiemy, że kolejne wkrótce!

Patrząc na ostatnie 3 miesiące wiemy, że jesteśmy w dobrym miejscu. Cieszymy się na tak ogromne zainteresowanie. Mamy kilka wniosków czy zmian, które będziemy wdrażać, ale wiemy, że na pewno nie zmieni się,to że spotykamy się w godzinach porannych między 8:00 a 12:00, na wspólne śniadanie przy jednym stole, oraz że uczestniczy oprócz wzajemnego poznania się, networkingu, wynoszą również wartościową wiedzę, którą chętnie dzielimy się my sami lub zapraszając gości.

Zgodnie razem z uczestnikami stwierdzamy również, że znaleźliśmy miejsce idealne na nasze spotkania, dostępne cenowo, kameralne i dostosowane do naszych wydarzeń.


Co zmieni się?
Na pewno dostępność miejsc, ponieważ na tą chwilę jesteśmy w stanie pomieścić maksymalnie 30 osób, zależy nam, aby spotkania były kameralne, by nadal zachować jakość, dlatego listę będziemy zamykać wcześniej.
Możliwe, że Ambitne Śniadania pójdą jeszcze dalej w świat! Co to oznacza? Szczegóły niebawem!

Dziękujemy Sala ,,Elena ” przyjęcia okolicznościowe za przygotowanie śniadania oraz gościnność w swojej sali.

Dziękujemy za piękną relację zdjęciową Fotografia LEN-Art Beata Lenart 

———————————————————-

Bilet na kolejne Ambitne Śniadanie klik

Chcesz dowiedzieć się o kolejnych śniadaniach?

Zapisz się tutaj www.ambitnamarka.pl/ambitne-sniadania/

A jeśli chcesz, dołączyć do wirtualnej społeczności i promować swój biznes, kliknij –> Gmina Radzymin – biznes, przedsiębiorczość, rozwój – zapraszam do tej grupy 😉