Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Tania strona dla firmy? Uważaj!

Tania strona dla firmy? Uważaj!

Aż 80% osób, które rozpoczęły budowę swojej strony firmowej samodzielnie poprzez wykupiony kurs online lub przez przypadkowego freelancera, przepłaciło za stronę dwa razy!

Dlaczego? Bo skupiły się na budowie strony, nie przygotowując się oraz nie mając do tego odpowiedniej wiedzy. Aż 70% osób, które posiadają stronę firmową, nie wykorzystują jej do sprzedaży swoich usług lub produktów!

Skąd to wiem? Bo codziennie trafiają do nas z prośbą o pomoc w poprawie swojej strony firmowej, która od kilku miesięcy nie została skończona z różnych powodów…

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

Wielu przedsiębiorców boryka się z brakiem środków na budowę strony, łapiąc się pomysłów o realizacji jej przez uczącego się freelancera, czy próbuje zrobić ją samodzielnie z kursów dostępnych w sieci. W efekcie nie mając na to czasu i siły, po kilku miesiącach nadal nie mają strony!

Zostaje tylko stracony czas i brak klientów, których w czasie zabawy nad budową strony mogło pozyskać i obsłużyć.

Uważaj na nagłówki “tania strona” lub “strona firmowa za 0 zł!”

Spotkałam się wielokrotnie z tym, że osoba zleciła wykonanie strony firmowej “studentom” w okazyjnej cenie, a nawet za darmo! Zapomnieli tylko wspomnieć,  ze samo stworzenie strony nie kosztuje, ale jej utrzymanie, abonament, dostęp i zmiany już tak! Przychodzili do mnie klienci, którzy od kilku lat mają wątpliwe strony postawione na dziwnym adresie i serwerze, za który płacą TYLKO  kilkaset złotych miesięcznie. Rekordzista, którego poznała, w ten sposób, za swoją stronę zapłacił prawie 6 tyś zł! Niestety wyglądała jak zrobiona przez kilkuletnie dziecko w wordzie. W jaki sposób zapytasz? To bardzo proste, klient płacił 99 zł/miesięcznie za utrzymanie strony oraz drobne zmiany treści (myślał, że tak trzeba oraz że tyle to kosztuje). Licząc 99zł przez 12 miesięcy = 1 188 zł x 5 lat = 5 940zł! Tymczasem wystarczy zapłacić raz za nowoczesną stronę około 1 500 zł, drobnych zmian i aktualizacji dokonywać samodzielnie i co 2-3 lata, ewentualnie odświeżyć jej wygląd, dodać nowe rozwiązania.

To historia o Tobie?

Pomożemy Ci! Od ponad 3 lat budujemy strony, sklepy a nawet platformy kursowe. Jesteśmy lokalną firmą, z praktycznym doświadczeniem i zapleczem specjalistów m.in. programistów.

Oferujemy wachlarz usług, odpowiednie kompetencje oraz co najważniejsze doświadczenie marketingowo – sprzedażowe, dzięki którym Twoja strona może powstać nawet w 2 tygodnie i zacząć zarabiać już po kilku dniach!

Co otrzymasz z naszą stroną Internetową?

  • przeszkolimy Cię z jej obsługi, bo nie uzależniamy do stron, tylko uczymy jak z nich korzystać samodzielnie!
  • podpowiemy rozwiązania, które pomogą pozyskać klientów poprzez stronę!
  • pokażemy Ci jak zarabiać na stronie a nie dokładać 😉
  • zrobimy dla Ciebie stronę na teraz, ale i z myśleniem w przyszłość, przygotowując ją do ewentualnych zmian i rozwoju!
  • przejdziemy z Tobą krok po kroku przez funkcjonalności i pomożemy Ci ją zaprojektować, by spełniała potrzeby;

Szukasz kursu, dzięki któremu zbudujesz swoją stronę biznesową? Potrzebujesz wypromować swoje usługi w sieci i potrzebujesz strony www? Chcesz w przyszłości rozbudować swoją markę o sprzedaż produktów lub usług online? Po prostu odezwij się do nas! Ambitna Marka wspiera firmy!

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza: