Agencja Marketingowa

Wideo z drona z budowy domu, dlaczego warto?

Wideo realizacje z drona cieszą się coraz większą popularnością. Widok z lotu ptaka, to całkowicie inna perspektywa, tym bardziej kiedy patrzymy na dzieło kilku miesięcy, a nawet lat budowy. Dlaczego warto zrobić wideo z ujęciami z drona swojego domu?

Po pierwsze, by zobaczyć inną perspektywę, której na co dzień nie dostrzegamy. Zawsze kiedy pokazujemy efekty ujęć z góry – słyszymy słowa zachwytu. Co ciekawe perspektywa ujęć z drona, zawsze pokazuje obiekt czy miejsce totalnie inaczej, zazwyczaj dużo ciekawiej. Pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu, aby zobaczyć swój dom z lotu ptaka, musielibyśmy wynająć ekipę ze śmigłowcem i aparatem, aby wykonać takie zdjęcia czy film. Teraz wystarczy „mały” dron i oczywiście operator drona z uprawnieniami, bo nie zapominajmy, że mimo niewielkich gabarytów, sprzęt może być niebezpieczny dla zdrowia i życia, w rękach niedoświadczonej osoby. Niestety kilka razy byliśmy świadkami nieodpowiedzialnego latania dronem przez amatorów, którego skutkiem było uszkodzenie auta czy budynku. Warto pamiętać, że nie mając odpowiednich kwalifikacji, taka osoba nie posiada również ubezpieczenia, co utrudnia wyegzekwowanie należności za powstałe szkody.

Wracając do tematu związanego z dronem i ujęciami z lotu ptaka, coraz częściej realizujemy zlecenia nie tylko dla firm chcących pokazać nieruchomość na sprzedaż, ale również dla osób prywatnych, które sprzedają dom, działkę, czy po prostu chcą mieć zdjęcia i wideo na pamiątkę budowy. Sami jesteśmy wielkimi fanami takiego rozwiązania i posiadamy całą masę takich ujęć z własnej działki. Poniżej przygotowaliśmy kilka naszych realizacji, które możemy Wam pokazać jako przykłady.

Prezentacja gotowych domów na sprzedaż

Budowa domu wideo dla właścicieli z powstawania ścian

Etap ukończonego domu w lesie, wideo pamiątkowe

Prezentacja domu na sprzedaż, na zlecenie agencji nieruchomości

Krótkie ujęcie na Social Media