Opublikowano Dodaj komentarz

Edycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie?

Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie

Jakich programów używać na telefonie, aby sprawnie edytować grafiki czy zdjęcia z wakacji? Poznaj najlepsze aplikacje na smartfona do edycji zdjęć. Czytaj dalej Edycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie?

Opublikowano Dodaj komentarz

Prowadzę live sprzedażowe na Facebooku, dlaczego mam słabe zasięgi?

W ostatnich miesiącach mieliśmy wiele zapytań i próśb o pomoc, od osób, które zajmują się sprzedażą np. ubrań na Facebooku, poprzez transmisje live. Zauważyły duże spadki sprzedaży oraz statystyk nagrań w porównaniu do poprzednich miesięcy. Ten wpis dedykujemy każdemu takiemu zapytaniu. Czytaj dalej Prowadzę live sprzedażowe na Facebooku, dlaczego mam słabe zasięgi?

Opublikowano Dodaj komentarz

Własne atelier makijażu zamiast pracy w teatrze? #AmbitnaHistoria

Ania to niesamowita osobowość, powiedziałabym, że kobieta rakieta, z pozytywną energią i podejściem do życia z drugiej strony, ten kto ją zna, wie, że ma w sobie też wiele spokoju i potrafi słuchać. Zapraszam Was do rozmowy, gdzie podzieliła się swoimi początkami historią oraz tym, co najważniejsze w jej pracy. Jak zgromadziła ponad 20 tyś. społeczność na Facebooku? Jak to możliwe, że tak wiele dziewczyn przyjeżdża do niej na makijaż czy kurs z drugiego końca Polski? Czytaj dalej Własne atelier makijażu zamiast pracy w teatrze? #AmbitnaHistoria