Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Ambitna Akademia

To platforma kursów online, dzięki której poznasz tajniki marketingu, Social Mediów oraz narzędzi do rozwoju swojego biznesu czy bloga!

Rozpocznij naukę

O twórcach kursów

Agencja Reklamowa - ambitna marka zespół

Patrycja i Adrian Dubaniewicz

Twórcy Ambitnej Akademii oraz Ambitna Marka firmy marketingowo-szkoleniowej, wspierającej w skutecznym rozwoju firm. 

Praktycy biznesu! Lubimy praktykę, a nie teorię, bo cienimy sobie skuteczność działania. W obszarze marketingu jesteśmy od ponad 11 lat. Mamy za sobą projekty i współprace z dużymi firmami jak TUI, Skoda, Katalog Marzeń, Doradcy Energetyczni czy gminami oraz urzędami i dzielnicami, ale to praca z małymi i średnimi firmami sprawia nam największą satysfakcję, bo możemy patrzeć na ogromny rozwój, dzięki naszym szkoleniom!

Oboje jesteśmy wizjonerami, ale oprócz pomysłów uwielbiamy realizację dzieła, dlatego współpracując z nami, szybko widać efekty.

Adrian to ścisły umysł, programista i analityk. Buduje strony, sklepy oraz platformy kursowe. Specjalizuje się w narzędziach Google oraz systemach zabezpieczeń czy rozwiązaniach ułatwiających pracę i jej organizację.

Patrycja to kreatywna dusza, szukająca rozwiązań w każdej sytuacji. Specjalizuje się w marketingu, sprzedaży a Social Media nie mają przed nią tajemnic!

Rozwijaj ambitnie i profesjonalnie swoją firmę razem z nami!

Opinie naszych klientów

Opinie to kluczowa rzecz w biznesie. Dzięki nim, mamy możliwość sprawdzenia czy dana firma jest wiarygodna i swoje usługi wykonuje profesjonalnie. Jesteśmy firmą na 5! Sprawdź nasze opinie na Google i Facebook’u!

Kurs online z marketingu

Nasze kursy online z marketingu są idealne dla wszystkich osób prowadzących działalność gospodarcza jak również dla osób przygotowujących się do rozpoczęcia własnej działalnosci gospodarczej. Dzięki naszym kursom z tematyki marketingu zwiększych swiowje zdolności, polepszysz widoczność swojej witryny czy zaczniesz tworzyć angażujące treści na swoje kanały social media. Już dzisiaj zakup jeden z naszych kursów online na temat marketingu i zacznij rozwijać siebie i swoją firmę. 

Kurs online

Kurs online, który zakupisz otrzymujesz na 365 dni. Masz do niego dostęp z każdego miejsca na Ziemi z dostępem do Internetu. Możesz wracać do poprzednich lekcji lub nawigować między nimi. Pamiętaj, że jeśli masz problem, a coś nie działa (w końcu to tylko technologia) możesz do nas napisać, a pomożemy Ci w kilka sekund. Kurs online podzielony jest na lekcje, w których to krok po kroku tłumaczymy i objaśniamy. Wiele lekcji posiada zajęcia praktyczne, dzięki którym możesz od razu sprawdzić swoją wiedzę. Podczas wykonywania naszego kursu online warto mieć drugi monitor, który pozwoli Ci jednocześnie uczyć się i wprowadzać zmiany czy to na swoich portalach social media, czy stronie. Oczywiście, drugi ekran nie jest obowiązkowy. 

Kursy online dla biznesu

Nasze kursy online dla biznesu są dopasowane do istniejących potrzeb. Z klientami pracujemy już ponad 8 lat, dzięki czemu mogliśmy wyselekcjonować co warto poruszyć w naszych kursach, a czego nie. Nasze kursy online wykonają zarówno osoby początkujące jak i zaawansowani użytkownicy Internetu i nowych technologii. Kursy online są przygotowane, tak aby nawet jako początkująca osoba mógłbyś/abyś poznać temat i korzystać od razu ze zdobytej wiedzy. W biznesie ważny jest rozwój dlatego też konieczne jest, aby zdobywać nowe umiejętności i osiągnięcia. Dzięki naszym kursom online w dostępnej cenie, zaraz po zakupie możesz się kształcić!