Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Promocja!

Kurs online: Open Broadcast Software czyli OBS studio jak korzystać?

29,99 

Poprzednia najniższa cena: 29,99 .

Chcesz zacząć streamować na żywo przy wykorzystaniu Facebook’a i YouTube?

Chcesz zacząć nagrywać materiały na kurs online?

Nauczysz się od podstaw obsługi programu OBS (Open Broadcast Software) i poznaj jego tajniki! Zacznij streamować na Facebooku lub nagraj swój pierwszy kurs!

SKU: AK4 Kategoria:

Dlaczego warto kupić kurs online z OBS Studio?

Dzięki naszemu kursowi dowiesz się jak w pełni obsługiwać program OBS studio, który pomoże w Twojej karierze szkoleniowca czy podczas wydawania kursów online. OBS studio to potężne narzędzie pozwalające nagrywać przeróżne obrazy lub źródła takie jak np. ekran komputera, przeglądarkę, sam głos, samą kamerę czy inne.

Dla kogo jest Kurs online: OBS Studio?

  • szkoleniowców. Osób pragnących przekazywać swoją wiedzę za pomocą transmisji na żywo i dzięki tworzeniu materiałów szkoleniowych. OBS pozwoli Ci na przedstawianie przygotowanych prezentacji, a dzięki tworzeniu scen będziesz mógł w ciekawy i nieszablonowy sposób swoją wiedzę.
  • vlogerów. Jeśli myślisz nad rozpoczęciem vlogów lub otworzenia kanału na YouTube to OBS to świetny i darmowy program, abyś mogł/a to zacząć robić. Z tutoriala dowiesz się jak ustawiać odpowiedni obraz lub np. dodać zewnętrzny mikrofon lub kamerkę internetową.
  • nauczycieli. Jesteś nauczycielem i myślisz o pracy zdalnej? OBS to świetne narzędzie, które pozwoli Ci na naukę online swojej klasy lub kursantów. Dodatkowo OBS sprawdzi się jeśli prowadzisz korepetycje online. W połączeniu z pakietem office lub google Twoje zajęcia będą ciekawe i urozmaicone.
  • tworzących kurs online. OBS studio to nie tylko program do transmisji na żywo ale pozwala również na nagrywanie lokalne czyli tworzenie wideo na komputerze. Później taki materiał można obrabiać i Twoje pierwsze kursy są już gotowe!
  • podcastów. Podobnie jak wyżej. Dzięki OBS możesz nagrywać sam dźwięk i tworzyć przeróżne podcasty audio. Dodatkowo podłączenie np. 2 mikrofonów pozwala Ci prowadzić podcast ze swoim gościem lub partnerem/partnerką.

Zaczynasz kiedy chcesz!
Blisko 50 minut materiałów oraz aż 10 lekcji w formie wideo krok po kroku!

Kurs online przygotowany przez Ambitną Markę, to nauka krok po kroku na każdym etapie szkolenia, praktyczny i konkretny. Sprawdzi się zarówno dla osoby, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z transmisją na żywo i programem OBS, jak i dla takiej, która „coś tam działa”

Po ukończeniu kursu: „Kurs online: OBS studio jak korzystać?”, będziesz wiedzieć, jak rozpocząć transmisję na żywo na YouTube i Facebooku, a także nauczysz nagrywać się ekran, dzięki czemu będziesz mógł nagrywać materiały do własnych kursów online.

Podczas kursu, zainstalujesz program i dowiesz się o najważniejszych ustawieniach programu. Będziesz wiedział jak ustawić najlepsze ustawienia pod Twój komputer, poznasz tworzenie scen i źródeł obrazu. Nauczysz się korzystać z trybu studia i ustawisz swoje pierwsze transmisje wideo na Facebooku i YouTube.

Spis lekcji w kursie:

Jak działa kurs online „Kurs online: OBS studio jak korzystać?”
Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz dostęp do platformy kursowej na swojego emaila.
Logujesz się do platformy, na której oglądasz materiały według własnego tempa. Dostęp otrzymujesz na 365 dni.