Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Promocja!

Kurs online: Połącz dysk w chmurze ze swoim komputerem

Original price was: 69,99 zł.Current price is: 29,99 zł.

Poprzednia najniższa cena: 29,99 .

Chcesz połączyć swój dysk w chmurze z komputerem?

Chcesz mieć łatwy dostęp do swoich plików w chmurze?

Chcesz wykonywać automatycznie kopie zapasową swoich plików?

Kategoria:

Specjalnie dla Ciebie stworzyłem mini kurs online nt: “jak połączyć dysk w chmurze z komputerem”. Podczas kursu krok po kroku połączymy nasz dysk w chmurze z naszym komputerem, pokaże Ci możliwości, sposoby pracy z plikami i wykonywanie automatycznych kopii zapasowych. Na kursie będziemy pracować z dyskiem w chmurze Google Drive i Microsoft OneDrive. Nie potrzebujesz kupować żadnych płatnych planów do dysku do tego minikursu! Będziemy pracować na darmowym koncie. Na koniec jako ciekawostka pokaże Ci Dropbox

Mini kurs online pozwoli Ci zintegrować dysk w chmurze (Google Drive , Microsoft OneDrive) z Twoim komputerem, dzięki czemu już dzisiaj zadbasz o bezpieczeństwo swoich danych, plików i zdjęć, a także usprawnisz pracę swoją i Twojego zespołu.

czas trwania: 35 minut

Kursy online to rewolucja!

Pozwalają uczestnikowi na skorzystanie oraz wykonanie ich w dowolnym czasie, miejscu oraz tempie, a także za niższą cenę!

Dostęp do kursu otrzymasz na 365 dni!

Oglądasz nagrania video oraz korzystasz z materiałów, kiedy chcesz, ile razy chcesz i w jakim tempie chcesz!
Po zakupie sprawdź swoją skrzynkę mailową (również foldery spam i oferty) – otrzymasz ode mnie wiadomość z unikatowymi danymi do logowania na Twoje prywatne konto na platformie szkoleń, dzięki temu możesz rozpocząć kurs od razu po opłaceniu!