Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Usługi » Dron do ślubu

Dron do ślubu

Nagrywanie ślubu z drona

Ślub to przepiękne wydarzenie w życiu każdego człowieka! Magiczne i pełne cudownych chwil. Ważne jest, aby te właśnie piękne chwile uchwycić na filmie lub zdjęciach. Nasz dron doda większej magii to tych niesamowitych ujęć. Nagrania ze ślubu z drona pokażą to magiczne wydarzenie z całkiem inne perspektywy! Dzięki takim zdjęciom z drona ujrzycie zupełnie inną perspektywę Waszego cudownego wydarzenia.

Zdjęcia i film z drona do ślubu

Zdjęcia i ujęcia z drona będziesz mogł wykorzystać w swoim materiale wideo. Nagrywamy zarówno przejazd jak i całą otoczkę ślubną. Jeśli wynająłeś/aś sportowy samochód na przejazd to nagramy dla Ciebie materiał z drona! Jeśli wybierasz się na sesję ślubną to również daj nam znać. Ujęcia z drona w przepięknej scenerii to pamiątka na całe życie! Nic tak jednak nie zapada w pamięć jak wyjście z kościoła. Nagramy dla Ciebie wszystko, co potrzebujesz, czy to grupowe zdjęcie, przejazd lub sesję ślubną.

Dron do ślubu – w pełni legalne

Posiadamy świadectwo kwalifikacji na latanie dronem. Twoje ujęcia będą w pełni bezpieczne i legalne. Przeszliśmy odpowiednie szkolenia, aby zapewnić Tobie i Waszym gościom najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas lotu dronem. Nie wykonujemy żadnych “kaskaderskich popisów”, które mógłby wyrządzić krzywdę gościom. Latamy dronem rozważnie i bezpiecznie. Realizujemy zdjęcia z drona w całej Polsce. Przed lotem sprawdzamy w określonym miejscu na pewno można wykonywać loty dronem. Zdjęcia z drona wykonywane są w najwyższej jakości 4k. Możemy również udostępnić pliki surowe. Wideo z drona nagrywany jest w najwyższej jakości 4k i 30 klatkach na sekudnę lub Full HD przy 60 klatkach na sekundę.

Potrzebujesz ujęć z drona do ślubu? Skontaktuj się z nami!