Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Filmowanie z drona, zdjęcia lotnicze

Z góry wszystko wygląda lepiej prawda?
Takie ujęcia nadadzą Twojej reklamie świeżości oraz nowoczesności.
To co, jesteś gotowy na niezły odlot? 

zdjęcia lotnicze z drona

Legalne loty dronem

Posiadamy ubezpieczenie oraz  europejskie uprawnienia do wykonywania lotów. Potwierdzenie wydane przez ULC (Urząd Lotnictwa Cywilnego) w 2020 roku.

Wideo w 4k

Nagrywamy w najwyższej jakości 4k. Twoje nagrania i zdjęcia będą przepięknie prezentowały się w materiale wideo lub na stronie www.

Nagrywamy wszystko

Nagramy dla Ciebie co tylko potrzebujesz. Dolecimy w każde miejsce i wykonamy ujęcia dla Twojego biznesu.

Filmy z drona i zdjęcia lotnicze

Dron to wspaniały wynalazek. Ale czym w ogóle jest dron? Dron to bezzałogowy statek powietrzny, który nie wymaga do lotu załogi obecnej na pokładzie oraz nie ma możliwości zabierania pasażerów, pilotowany zdalnie lub wykonujący lot autonomicznie. 

Drony znajdują zastosowanie w prawie każdej branży, również w realizacji filmowej, ślubnej i eventowej. Drony wyposażone w kamerę pozwalają nagrać niezapomniane ujęcia, które nadają efekt wow w realizacjach i pokazują całkowicie inną perspektywę. 

Wykonujemy zdjęcia lotnicze na terenie całej Polski, a także za granicą naszego kraju. Współpracowaliśmy z wieloma hotelami np. w Turcji czy na Teneryfie.

Potrzebujesz nagrań lub zdjęć z drona? Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy plan działania. Posiadamy europejskie uprawnienia do wykonywania lotów,  tak więc Twoje nagrania będą legalnie i profesjonalnie wykonane.

Stawiamy na bezpieczeństwo
i zaufanie

jakość

Drony, z których korzystamy, są wyposażone w najnowsze aparaty, które pozwalają robić zapierające dech w piersiach zdjęcia.

profesjonalizm

Nasi piloci gwarantują profesjonalne podejście do każdego projektu. Nasi klienci zasługują na to, co najlepsze!

zaufanie

Możesz znaleźć wiele pozytywnych opinii od naszych partnerów i klientów, aby zobaczyć, jak pracujemy i dlaczego nas wybrali.

Odtwórz wideo
dron zdjęcie hotelu

NIERUCHOMOŚCI

eventy nagrywanie z drona

eventy

skoda autowimar z drona

Biznes

ujęcia z drona, loty dronem

turystyka

Przykładowe wideo z drona

Przykładowe zdjęcia z drona