Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Strona internetowa dla salonu kosmetycznego

Strona internetowa dla salonu kosmetycznego

Prowadzisz salon kosmetyczny? Jesteś właścicielem lub właścicielką salonu piękności lub salonu fryzjerskiego? Potrzebujesz strony internetowej, która będzie doskonałą wizytówką Twojej firmy jak również będzie zawierała najważniejsze usługi Twojego salonu kosmetycznego? Doskonale trafiłaś/eś!

Ambitna Marka od wielu lat wspiera branżę beauty i pomaga rozwijać się salonom kosmetycznym, piękności czy salonom fryzjerskim. Stworzyliśmy już wiele stron www dla naszych klientów z tej branży, tworzyliśmy reklamy wideo, zajmowaliśmy się social mediami czy tworzyliśmy reklamy płatne. Skontaktuj się z nami, a pomożemy w Twoim biznesie kosmetycznym.

Strona www dla salonu beauty

Nasze strony internetowe dla salonów kosmetycznych są responsywne i nowoczesne. Dobieramy kolorystykę zgodną z Twoją firmą i wizerunkiem. Jeśli nie masz jeszcze logo swego salonu kosmetycznego to nie martw się. Zajmujemy się kompleksową obsługą salonów kosmetycznych od strony marketingu. Dostosujemy dla Ciebie szatę graficzną i kolorystykę. Na Twojej stronie internetowej znajdą się najważniejsze informacje o salonie kosmetycznym takie jak: dojazd do lokalu, cennik usług piękności, informacje o firmie, właścicielce/u czy personelu. Możemy dodać również galerię z Twoimi zabiegami przed i po. Dla salonów kosmetycznych tworzymy strony zarówno one page jak i z wieloma zakładkami.

Strona onepage to najtańsza opcja dla Twojego salonu beauty. Wszystko znajduje się na jednej stronie i nie ma żadnych zakładek. Jest bardzo prosta i łatwa w odbiorze. Strony z zakładami mogą zawierać więcej opcji, więcej stron i więcej funkcjonalności. Oczywiście na każdej stronie znajduje się formularz kontaktowy dla Twoich klientów, aby mogli się w łatwy sposób skontaktować z Tobą.

Strona internetowa ze sklepem online dla salonu beauty

Tworzymy również sklepy online, jak również płatność za usługi. W sklepie online możesz sprzedawać swoje produkty kosmetyczne zarówno fizyczne jak i wirtualne. Natomiast płatność za usługi to świetna funkcjonalność przy rezerwacjach online na Twoje kosmetyczne usługi. Dzięki temu klient na stronie internetowej może zapłacić za usługę i przyjść bez konieczności posiadania gotówki.

Zaufaj ekspertom i razem stwórzmy stronę internetową dla Twojego salonu kosmetycznego. Umów się na darmową konsultację i już dzisiaj zacznijmy tworzyć Twoją stronę www w 10 dni! Pamiętaj, nie musisz wydawać na drogi hosting dla Twojej strony internetowej. Sprawdź ambitny hosting i przenieś swoją stronę na nasz hosting za znacznie niższą opłatę.