Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Pozyskaj finansowanie swojego pomysły, rozwój firmy czy środki na otwarcie działalności!

W dniu 19 marca w Radzyminie, odbyło sie spotkanie pt. Ambitne Śniadanie z niemal 40 lokalnymi przedsiębiorcami, na którym tematem przewodnim były dotacje. Wiemy, że wielu osobom nie udało się dotrzeć, dlatego nagraliśmy to szkolenie i stworzyliśmy taką możliwość, by obejrzeć szkolenie online (czas trwania 40 min, w cenie również materiały i dostęp do prezentacji).

Spotkanie poprowadzone było przez Katarzynę Kosewską, która od ponad 8 lat zajmuje się tematem dotacji w województwie mazowieckim (z naciskiem na powiat legionowski, wołomiński, wyszkowski) i która pozyskała dla swoich klientów przez ostatnie lata ponad 3,5 mln złotych dotacji czy dofinansowań.


Katarzyna posiada certyfikaty szkole
ń w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Przez ostatnie lata, ściśle współpracowała z różnymi programami dotacyjnymi z sektorem biznesowym, społecznym i samorządowym.

Jeśli chcesz otrzymać nagranie z tego spotkania możesz wykupić je za jedyne 99 zł online:

 

Spotkanie, szkolenie nie ma na celu sprzedaży usług bankowych, pożyczek, czy konkretnych programów lub dofinansowań, a raczej wsparcie i pokazanie możliwości i pomoc przy przygotowaniu siebie lub firmy.
Jeśli nie posiadasz firmy, ale chcesz ją założyć albo prowadzisz NGO (stowarzyszenie, fundację, klub), również zapraszamy, ponieważ poruszamy również takie programy.

To nie wszystko!

Jeśli masz konkretny pomysł i potrzebę na pozyskanie środków, wypełnij poniższą ankietę.

Jeśli pod dany pomysły, branże jest obecnie jakaś dotacja, zaprosimy Cię na spotkanie, by opowiedzieć o tym więcej i przekazać Ci szczegółowe informacje.

two women talking while looking at laptop computer

Wypełnij ankietę ze swoim pomysłem a my znajdziemy dla Ciebie program!