Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Nagranie ze szkolenia w tematyce dotacji

149,00 

Spotkanie, szkolenie nie ma na celu sprzedaży usług bankowych, pożyczek, czy konkretnych programów lub dofinansowań, a raczej wsparcie i pokazanie możliwości i pomoc przy przygotowaniu siebie lub firmy.
Jeśli nie posiadasz firmy, ale chcesz ją założyć albo prowadzisz NGO (stowarzyszenie, fundację, klub), również zapraszamy, ponieważ poruszamy również takie programy.

Kategoria:

Kupując ten produkt otrzymujesz nagranie 40 minut ze spotkania z dnia 19 marca.

W dniu 19 marca w Radzyminie, odbyło sie spotkanie pt. Ambitne Śniadanie z niemal 40 lokalnymi przedsiębiorcami, na którym tematem przewodnim były dotacje. Wiemy, że wielu osobom nie udało się dotrzeć, dlatego nagraliśmy to szkolenie i stworzyliśmy taką możliwość, by obejrzeć szkolenie online (czas trwania 40 min, w cenie również materiały i dostęp do prezentacji).

Spotkanie poprowadzone było przez Katarzynę Kosewską, która od ponad 8 lat zajmuje się tematem dotacji w województwie mazowieckim (z naciskiem na powiat legionowski, wołomiński, wyszkowski) i która pozyskała dla swoich klientów przez ostatnie lata ponad 3,5 mln złotych dotacji czy dofinansowań.

Katarzyna posiada certyfikaty szkoleń w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Przez ostatnie lata, ściśle współpracowała z różnymi programami dotacyjnymi z sektorem biznesowym, społecznym i samorządowym.

Jeśli chcesz otrzymać nagranie z tego spotkania możesz wykupić je za jedyne 99 zł (cena promocyjna do dnia 16.04, standardowa 149 zł).