Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

profesjonalny wizerunek!

Zdjęcia biznesowe to ważny element budowania swojej marki, w dzisiejszych czasach żyjąc “obrazkowo” trudniej zwrócić na siebie uwagę, ale to, co nadal docenia oraz szuka Klient to naturalność oraz zaufanie. Budując świadomość swojej marki warto zwrócić uwagę na to jak jesteśmy widoczni oraz odbierani. Nasz wizerunek to wizerunek firmy. 

Zyskaj zaufanie oraz rozpoznawalność Klientów!

DSC02487_1

Gdzie skutecznie wykorzystać sesję biznesową?

swojej firmy
dla Klientów
czyli w mediach!
3

Zdjęcia biznesowe - po co je robić?

Dobre zdjęcia biznesowe pomogą wyróżnić się wśród innych, z pozoru podobnych ofert pokazując firmę jako profesjonalistów w branży, dać się zapamiętać oraz złapać kontakt. Posługując się dobrymi zdjęciami łatwiej też zwrócić uwagę odbiorców na przekazywane przez treści, oraz idee.

Zdjęcia biznesowe - dla kogo?

Zdjęcia biznesowe są dla każdego, dla kogo ważne jest jak postrzegany jest przez potencjalnych klientów, kontrahentów i partnerów. Bez względu na to, czy prowadzimy wielką firmę, jednoosobową działalność gospodarczą, artystyczną, freelancerską, polityczną, prawniczą, trenerską czy inną. Powinniśmy zadbać o nasz wizerunek.

Kto Ci w tym pomoże?

Patrycja Poterała (Sielanka Studio) - fotografka

Prawdziwa pasjonatka fotografii, potrafiąca skutecznie wydobyć mocne strony osobowości, profesjonalizm i stworzy spójny, atrakcyjny wizerunek w atmosferze luzu i radości. Z poczuciem humoru, co rozluźnia stres przed obiektywem. 

Sama o sobie: 

Nazywam się Patrycja Poterała i od 2008 roku specjalizuje się w fotografii portretowej. Jako dziecko będąc tzw. brzydkim kaczątkiem nie miałam pojęcia, że szlifuje w sobie cechy osobowości, parametry duszy, które w życiu dorosłej Patrycji, żony i Matki 3 dzieci będą najcenniejszym darem, dzięki któremu dziś widzę każdego człowieka, małego i dużego oczami duszy.
 
Od zawsze najbardziej wzruszała mnie różnorodność Piękna drugiego człowieka i to właśnie dzięki swojej wrażliwości potrafię dostrzec Piękno i Miłość w każdej ludzkiej istocie, tej małej i tej dużej. ​ Jestem specjalistą wydobywania i uwypuklania Piękna, Radości i Miłości z każdego człowieka. Od lat pokazuje, że każdy ma w sobie coś absolutnie wyjątkowego… Kocham ludzi i życie.
 
Po tylu latach mogę śmiało powiedzieć, że moje fotografie kierują człowieka do środka, do wnętrza, czyli tam gdzie każdy z nas czuje Radość, Szczęście i Spełnienie. 
273800692_4655539664543665_2635003531512686409_n

Patrycja podczas sesji 12 kwietnia, wykona zdjęcia biznesowe.

DSC02383_1

Zgrany team Ambitna Marka Patrycja i Adrian

Od ponad 6 lat jako partnerzy biznesowi, od 3 również małżeństwo. Nagrywamy, montujemy, dodajemy motywacji oraz inspiracji, a także pomagamy stworzyć i pokazać potencjał usług, produktów, naszych Klientów.

Tworzymy dla złożone projekty od zdjęć, filmów po prawdziwe plany filmowe bazując na scenariuszu napisanym wspólnie!

Lubimy wyzwania i nowości, dlatego zapraszamy do wspólnego kręcenia najbardziej dynamicznych i efektywnych kreacji jakie obecnie oferują Social media – TikToków/reels sprzedażowych i prezentujących Twoją markę, pomysł czy produkt!

Ambitna Sesja Biznesowa przebieg:

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń patrycja@ambitnamarka.pl / 510 666 215