Agencja Marketingowa

Ambitna Sesja Biznesowa

profesjonalny wizerunek!
Kill-13
Kill-18
Kill-6
Store by AW-17
Store by AW-55
WWWAnia-15
WWWAnia-5
WWWAnia-23

Zyskaj zaufanie oraz rozpoznawalność Klientów!

Zdjęcia biznesowe to ważny element budowania swojej marki, w dzisiejszych czasach żyjąc „obrazkowo” trudniej zwrócić na siebie uwagę, ale to, co nadal docenia oraz szuka Klient to naturalność oraz zaufanie. Budując świadomość swojej marki warto zwrócić uwagę na to jak jesteśmy widoczni oraz odbierani. Nasz wizerunek to wizerunek firmy. 

Gdzie skutecznie wykorzystać sesję biznesową?

swojej firmy
na Facebooku, Instagramie, Linkedi
dla Klientów
czyli w mediach!

Zdjęcia biznesowe - po co je robić?

Zdjęcia biznesowe - dla kogo?

Dobre zdjęcia biznesowe pomogą wyróżnić się wśród innych, z pozoru podobnych ofert pokazując firmę jako profesjonalistów w branży, dać się zapamiętać oraz złapać kontakt. Posługując się dobrymi zdjęciami łatwiej też zwrócić uwagę odbiorców na przekazywane przez treści, oraz idee.

Zdjęcia biznesowe są dla każdego, dla kogo ważne jest jak postrzegany jest przez potencjalnych klientów, kontrahentów i partnerów. Bez względu na to, czy prowadzimy wielką firmę, jednoosobową działalność gospodarczą, artystyczną, freelancerską, polityczną, prawniczą, trenerską czy inną. Powinniśmy zadbać o nasz wizerunek.

Kilka słów od Klientów

Michał Kamiński - fotograf

Prawdziwy pasjonata fotografii oraz filmu. Rzetelny i profesjonalny. Poczuciem humoru rozluźnia stres, a powagą potrafi zapanować nad całym planem zdjęciowym w minutę!

Sam o sobie: 

10 lat temu, gdy widziałem gościa z kamerą lub aparatem, budziły się we mnie emocje, których nie potrafiłem nazwać. Okazało się, że to była najprawdziwsza zazdrość. Zawsze chciałem to robić – kręcić filmy, robić zdjęcia, montować.

Wybór tych zajęć jako swojego zawodu i oddanie się im bez pamięci – to było najlepsze, co mogło się stać!
74707220_2852009251510814_7787482856833417216_n
fbt

Zgrany team M&P

Z Michałem znamy się od ponad 7 lat, współpracujemy razem od 2 lat, tworząc dla Klientów złożone projekty od zdjęć, filmów po prawdziwe plany filmowe bazując na scenariuszu napisanym wspólnie! Lubimy wyzwania a 80% Klientów zawsze na początku projektu mówi nam, że nie lubi zdjęć lub jest niefotogeniczna! Efekty mówią same za siebie – to nie prawda! Nie znamy ludzi niefotogoenicznych!

Patrycja

Ambitna Sesja Biznesowa przebieg:

Ambitna Sesja Biznesowa

349,00 / zł
  • Zwiększ prestiż firmy!
  • Wyróżnij się z konkurencji!
  • Daj się zapamiętać!
  • Zadbaj o profesjonalny wizerunek!

Dołącz do Ambitnych! Uczestnicz w naszych szkoleniach czy śniadaniach!

Wzrost sprzedaży oraz rozwój społeczności nowych Klientów dla Twojej firmy!_ (4)
IMG_2648 kopia
IMG_2535 kopia

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń patrycja@ambitnamarka.pl / 510 666 215