Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Episode » Od księgowej do projektantki wnętrz?

Od księgowej do projektantki wnętrz?

  tworzymy strony internetowe
  Ambitny Podcast
  Od księgowej do projektantki wnętrz?
  Loading
  /

  Rynek pracy nieustannie się zmienia a z nim potrzeby. Analizujemy to, dostosowujemy się, ale czy zawsze patrzymy przez pryzmat tego, co my chcemy robić, w czym się spełniamy?

  Niestety nie zawsze, często słyszę, rozmawiając z przedsiębiorcami, że od zawsze marzyli o innym zawodzie czy lata temu mieli pomysł na biznes, który nie został zrealizowany ze względu na finanse czy brak odwagi do zmiany. Czasem mówiąc o tym niezrealizowanym pomyślę, czy pragnieniu widzę błysk w oku i czuję, że to ogromna pasja, która miała potencjał!

  Dzisiaj przykład niesamowitej osoby, która w przełomowym momencie życia, postawiła na siebie i swoją pasję! Agata, bo o niej mowa, przez kilkanaście lat księgowa, przekwalifikowała się w projektantkę wnętrz i architekta. Uśmiechnięta, z wyczuciem stylu i estetyki, to widać na pierwszy rzut oka patrząc na nią, jej ubiór. Po krótkiej rozmowie, przemiła osoba, potrafiąca słuchać staje się osobą, której można zaufać, zarówno pod kątem urządzenia wymarzonego domu, a także zwyczajnej relacji.