Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Promocja!

Instrukcja odzyskania konta na Facebooku

Original price was: 99,00 zł.Current price is: 49,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 49,00 .

Włamanie na konto na Facebooku? Strata profilu prywatnego lub fanapage?

Kategoria:

Moja historia

Jak odzyskać dostęp do konta na Facebooku po kradzieży? Przeszłam to kilkukrotnie, pomagając moim klientom a w 2021 roku również u siebie. Kradzież nastąpiła w ciągu dnia, przez 1,5 walczyliśmy z hakerem odzyskując dostęp i tracąc go. W końcu zabrał nam wszystko…w ciągu kilku minut straciliśmy nasze profile fanpage na Facebooku budowane latami…Pomimo wszelkich zabezpieczeń, które sugeruje Facebooku czyli dodanie drugiego emaila, kody uwierzytelniające, dodatkowy administrator na fanpage. WSZYSTKIE  te zostały złamane w ciągu kilku minut. Dodatkowy administrator (mój mąż), został wyrzucony po kilku minutach, mimo, że przecież według zasad i regulaminów Facebooka, nowy admin nie może usunąć starego wcześniej niż 7 dni po nadaniu mu praw, cóż jak widać wszystko jest możliwe. Dostępy odzyskaliśmy, ostatnie chyba po ok. 4 miesiącach. To była walka po ciemku w dodatku z wielkim stresem, bo kiedy robisz to dla kogoś, nie czujesz tych lat pracy i wartości, ale w końcu udało się! Mamy to.

Dlatego stworzyłam poradnik jak krok po kroku odzyskać dostęp do konta na Facebooku.

  • Gdzie zgłosić włamanie lub problem z logowaniem?
  • Co zrobić krok po kroku?
  • Jak przejść przez sytuację od momentu straty do odzyskania.

Po zakupie otrzymasz plik z instrukcją, linkami do generowania kontaktu i gotowymi szablonami.

UWAGA!

Ten produkt nie gwarantuje 100% odzyskania konta. Każda sytuacja jest inna. Nie ma metody, która gwarantuje odzyskanie, tym bardziej, kiedy widoczne są znaczące złamania regulaminu Facebooka czy zaniedbania-jak potwierdzenie zmiany hasła, które wygenerował haker. Metoda ta od kilku lat skutecznie pomogła mi oraz moim klientom, stosowałam ją na kilkunastu osobach/firmach i sprawdziła się w każdym przypadku. 

Po zakupie tego produktu otrzymujesz plik z instrukcją i linkami do generowania kontaktu i gotowymi szablonami, których musisz użyć samodzielnie. Nie pomagamy już w odzyskiwaniu konta 1:1, ponieważ mieliśmy zbyt wiele takich zapytań i nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim. Dlatego też dzielimy się tą metodą.

Może spodoba się również…