Agencja Marketingowa

Pozycjonowanie

Nazywane SEO – to szerokie działania z zakresu informatyki, które mają na celu podwyższenie pozycji Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Im wyższa pozycja strony w wynikach wyszukiwania, tym więcej osób ją odwiedzi! 

digital-marketing-1433427_1920

Co oferujemy

Budowanie linków

Dzięki linkom, które zaimplementujemy na innych stronach, ruch będzie napływał do Twojej strony co przyczyni się na jej widoczność.

Opytmalizowanie

Pozycjonowanie to proces, nigdy się nie kończy i cały czas trwa. Będziemy dbać o Twoją stronę i optymalizować ją pod kątem widoczności.

Treści SEO

Piszemy ciekawe i zachęcające treści zawierające słowa kluczowe, dzięki którym ruch na Twojej stronie będzie się zwiększał.

Analiza

Wiemy co w trawie piszczy i znamy frazy kluczowe na Twojej stronie. Wykorzystanie ich poprawi Twoją pozycję.

Na deser

Copywriting

Naming, hasła i slogany, teksty WWW, opisy produktów, oferty, SEO Copywriting, scenariusze reklamowe, artykuły prasowe, teksty na ulotki, wpisy blogowe, tworzenie opinii

Social Media

Stworzenie kanałów lub uporządkowanie obecnych a także szkolenia oraz strategia prowadzenia i sprzedaży.

Wideo

Filmy reklamowe dla firm oraz instytucji. Oferujemy nagranie, montaż, scenariusz. Posiadamy najlepszej jakości sprzęt, a także możliwość realizacji w całej Polsce!

Zdjęcia

Sesje zdjęciowe na życzenie: biznesowe osób, miejsc czy przedmiotów. Posiadamy najlepszej jakości sprzęt, a także możliwość realizacji w całej Polsce!

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Wspólnie ustalimy jakie są Twoje potrzeby.
Każde zlecenie dopasowywane indywidualnie.