Agencja Marketingowa

Szkolenia, kursy i webinary online

Zyskaj wiedzę i wskazówki, jak rozwijać swój biznes oraz pozyskiwać nowych klientów!

Posłuchaj wideo poradników:

Zapisz się na najbliższe szkolenie online

i korzystaj z wiedzy!

Prowadzimy szkolenia w formie live lub webinarów w temacie marketingu, reklamy. 

dla branży #beauty live co tydzień na żywo we wtorki o 10:00

dla branży #gastronomia live co tydzień na żywo w środy

Inne branże, sprawdź naszego Facebooka!

Czytaj nasz blog

Poznaj nasze kursy i poradniki online!

Ambitna Marka Beauty. Wyróżnij się!

Kurs sprawdzi się zarówno dla osoby, która miała do czynienia z kanałami takimi jak Facebook czy Instagram, jak i dla osoby, dla której to czarna magia. Kurs zaczyna się od podstaw, poznasz sposoby i narzędzia, z jakich warto korzystać, jak ułatwiać sobie pracę i efektywnie wykorzystać czas. Przez cały proces przeprowadzi Cię aż 2 specjalistów! Podział modułów jest dopasowany do każdego poziomu wiedzy oraz umiejętności. Każda osoba niezależnie od poziomu nauczy się tych rzeczy.

Obrazki pod podstrony AM (1)

3 narzędzia do kreatywnej reklamy !

Jeśli szukasz prostych, darmowych oraz kreatywnych narzędzi to tworzenia treści reklamowych z zakresu: wideo, foto oraz grafika to jesteś w dobrym miejscu! Stworzyłam ten kurs z myślą o firmach, które nie mają zbyt wiele czasu, by wyróżnić swoją markę w Internecie, ale zależy im na dynamicznym wykreowaniu i szukają sposobu jak nauczyć się tego. W moim kursie, który wykonasz w niecałe 2h nauczysz się i wykonasz razem ze mną swoje logo, ulotki, wideo, zdjęcia, a także gify!

Co mówią uczestnicy o naszych szkoleniach?

Poznajmy się!

Cześć, 

Nazywam się Patrycja, jestem ekspertem ds marketingu, od ponad 9 lat rozwijam firmy w zakresie mediów społecznościowych, stworzyłam 2 własne marki oparte o system online, prowadzę szkolenia i konsultacje dla przedsiębiorców w Polsce oraz za granicą. 

Specjalizuję się w konkretnych zakresach działalności, między innymi w branży beauty – to moja ulubiona branża!

Jestem twórcą wydarzeń dla przedsiębiorców pt. „Ambitne Śniadania”,  które zostały docenione w mediach, między innymi Radiu dla Ciebie, gdzie udzielałam wywiadu na temat rozwoju biznesów lokalnych.  

Wydałam kurs online pt. „Wyróżnij swoją markę beauty!”,a także Ambitną Akademię, czyli platformę kursową do szybkiego i efektywnego przyswajania wiedzy. 

Wiem, jak ważny jest rozwój i pozyskiwanie nowej wiedzy, sama cały czas poszerzam swoje doświadczenie, szkoląc się u najlepszych.

Jeśli to czytasz, oznacza to, że chcesz osiągnąć jeszcze lepsze wyniki! Zacznij dzisiaj i rozwijaj swoją markę zaskakując innych!