Agencja Marketingowa

Rozkręć firmę

Poznaj skuteczne patenty na rozkręcenie firmy!

27 skutecznych i sprawdzonych patentów na rozkręcenie firmy!

Agencja Reklamowa - ambitna marka zespół

Dlaczego ten materiał?

Współpracując przez ostatnie 11 lat z przedsiębiorcami, zauważam, że często na początku swojej drogi i rozkręcania firmy, nie mają planu co zrobić, aby zaczęła zarabiać. Zazwyczaj większość środków inwestują w produkty, sprzęt, remont, zapominając o budżecie na marketing, a to przecież on nakręca sprzedaż. 

Dlatego postanawiałam stworzyć materiał, w którym opisuję wszystkie patenty na rozkręcenie firmy, z podziałem na płatne i bezpłatne. Dodatkowo analizując ich skuteczność, przygotowanie czy podział na branże.

Bazuję na moim kilkuletnim doświadczeniu oraz skuteczności tych działań, kilkudziesięciu firm, którym pomogłam. Sama prowadzę od 5 lat swoje firmy, głównie usługowe w sieci, jestem praktykiem biznesu.

 W poradniku zawarte zostaną pomysły na patenty, zarówno dla firm prowadzących biznes online oraz offline, czyli stacjonarnie. 

To będzie jedyny taki materiał, dzięki, któremu zobaczysz szybko zadowalające efekty! 

Zapisz się i otrzymaj informacje o produkcie wraz z rabatem!

Rozwijaj ambitnie i profesjonalnie swoją firmę razem z nami!

[newsletter_form]

Opinie naszych klientów

Opinie to kluczowa rzecz w biznesie. Dzięki nim, mamy możliwość sprawdzenia czy dana firma jest wiarygodna i swoje usługi wykonuje profesjonalnie. Jesteśmy firmą na 5! Sprawdź nasze opinie na Google i Facebook’u!