Agencja Marketingowa

Posłuchaj wideo poradników dla branży #beauty

Czytaj nasz blog

na temat branży beauty!

Dołącz do grupy na Facebooku

i korzystaj z wiedzy!

Grupa powstała, aby wspierać osoby prowadzące biznes w branży BEAUTY w działaniach związanych z reklamą i marketingiem biznesu. 

Na grupie pojawiają się porady prosto od specjalistów m.in. w formie live, na temat tego jak prowadzić swoje kanały, jak sprzedawać, z  jakich narzędzi korzystać, aby rozwijać swój biznes!

Live na żywo we wtorki o 10:00

Poznajmy się!

Cześć, 

Nazywam się Patrycja, jestem ekspertem ds marketingu, od ponad 9 lat rozwijam firmy w zakresie mediów społecznościowych, stworzyłam 2 własne marki oparte o system online, prowadzę szkolenia i konsultacje dla przedsiębiorców w Polsce oraz za granicą. 

Specjalizuję się w konkretnych zakresach działalności, między innymi w branży beauty – to moja ulubiona branża!

Jestem twórcą wydarzeń dla przedsiębiorców pt. „Ambitne Śniadania”,  które zostały docenione w mediach, między innymi Radiu dla Ciebie, gdzie udzielałam wywiadu na temat rozwoju biznesów lokalnych.  

Wydałam kurs online pt. „Wyróżnij swoją markę beauty!”,a także Ambitną Akademię, czyli platformę kursową do szybkiego i efektywnego przyswajania wiedzy. 

Wiem, jak ważny jest rozwój i pozyskiwanie nowej wiedzy, sama cały czas poszerzam swoje doświadczenie, szkoląc się u najlepszych.

Jeśli to czytasz, oznacza to, że chcesz osiągnąć jeszcze lepsze wyniki! Zacznij dzisiaj i rozwijaj swoją markę zaskakując innych!