Agencja Marketingowa

Połączenie sklepu www z Facebookiem oraz Instagramem

490,00 

Kategoria:

Opis

Social Media to bez wątpienia jedno z najbardziej efektywnych narzędzi promocji i sprzedaży. Od kiedy wprowadzono możliwość zakupu poprzez witryny wielu sprzedawców online zrezygnowało z innych narzędzi pośrednictwa i sprzedaży ponieważ zauważyło większy potencjał w Social Mediach. Dzięki odłączeniu sklepu z Instagremem i Facebookiem droga zakupu skraca się co oszczędza czas Klientowi oraz zmniejsza porzucone koszyki sprzedawcy.

Połączenie Facebooka oraz Instagrama ze sklepem www wydawałoby się być proste oraz intuicyjne i o ile włączenie sklepu na Facebooku może takie być to połączenie go z Instagramem już niekoniecznie. Jest kilka zasad oraz zależności które wpływają na skuteczność połączenia. Znając je połączenie jest proste, próbując to robić po omacku niestety może okazać się że praca pójdzie na marne ponieważ sklep na Facebooku został źle wprowadzony i będzie trzeba go usunąć aby zresetować ustawienia i zacząć od nowa.

Dlatego warto oddać to specjalistom którzy dokonają zmian poprawnie.

Usługa połączenia sklepu www z Social Media trwać może nawet około 4  tygodnie ponieważ po ustawieniu sklepu oczekiwanie na jego zatwierdzenie przez Instagrama/Facebooka trwa od 7 do 21 dni.