Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Patrycja Bończewska

Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić – zmień myślenie!

Cześć,
Miło mi, że tutaj zaglądasz, chcesz lepiej mnie poznać i dowiedzieć się czegoś więcej. Nazywam się Patrycja Bończewska, urodzona w pokoleniu Social Media, kreatorka i wizjonerka z niewyczerpaną liczbą pomysłów!

Od kiedy pamiętam interesował mnie wirtualny świat i bardzo szybko trafiłam na taką ścieżkę zawodową. Od ponad 9 lat tworzę bloga PatrycjaStory.pl. Piszę i nagrywam z pasji i tego właśnie uczę innych!  Zawodowo od kilku lat zajmuje się mediami społecznościowymi, doradztwem biznesowym a także organizacją wydarzeń. 

Moimi najmocniejszymi cechami jest ambicja, kreatywność i profesjonalizm. Do tego warto dodać, że posiadam niewyczerpaną liczbą pomysłów! Realizuję plany, marzenia i cele razem z moimi Klientami!

Uwielbiam spotkania z ludźmi, bo to daje mi największą motywację i pomysły!

Współpracuje z innymi, budując i wzmacniając ich markę online oraz offline. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w marketingu doradzam przedsiębiorcom, jak pozyskiwać klientów przez Internet,  tworzyć angażujący content i budować zaangażowaną społeczność klientów. Jestem praktykiem i urodzonym social media maniakiem! W ciągu ostatnich 9 lat zdobyłam szerokie doświadczenie związane z PR, marketingiem i social-mediami. 

ambitne sniadanie dla przedsiebiorców radzymin grupowe
ambitne sniadanie radzymin
pierwsze-ambitne-sniadanie-radzymin.jpg

DOŚWIADCZAM

Wszystko czego uczę stosuję sama i wiem, że działa. Uczę przez doświadczenie.

ZARABIAM

Dzięki temu, że moi klienci zarabiają zarabiam też ja, widoczne efekty dają mi nowych Klientów i polecenia! 

OPRACOWUJĘ

Kroki i systemy zrozumiałe dla każdego kto chce rozwijać swoją markę, nie ważne z jaką wiedzą startuje.

WŁASNE know - how

Od ponad 5 lat łączę i zrzeszam lokalnych mieszkańców na aktywnych wydarzeniach typu kiermasze, pikniki rodzinne, pokazy mody, eko wymiany ubrań czy spotkania kobieco-biznesowe w Polsce oraz za granicą!  Stworzyłam cykl spotkań pod tytułem Ambitne Śniadania gdzie przez 8 miesięcy regularnie odbywały się spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami na śniadaniu połączonym ze szkoleniami biznesowymi. Pomysł bardzo spodobał się lokalnym mediom (czytaj tutaj), miałam również przyjemność udzielić wywiadu w radiu RDC (posłuchaj tutaj).

Ella z piórkiem-38

Misja i Wizja

Moim celem jest przekazywanie praktycznej wiedzy osobom szukającym wsparcia dla swojego biznesu w zakresie: marketingu, wprowadzania nowych rozwiązań i rozwoju ich biznesu poprzez kampanie e-marketingowe, produkty i programy.

Moim marzeniem jest promowanie biznesów oraz pokazywanie ich rozwoju, historii, pomysłów i pasji poprzez rozmowy i wywiady by inspirować innych i pokazać krok po kroku pewne doświadczenia i początki. Marzenia przekształcam na cele! Realizuję program Ambitne Historie i Rozmowy czyli wywiady z lokalnymi przedsiębiorcami „…bo to nie meta a start są najbardziej inspirujące!”

Moją misją jest pomoc i motywacja innych do realizowania swoich pomysłów i pasji a także przekładania ich na realny zysk online lub offline. Chcę pomóc innym w polubieniu marketingu, ukazaniu światu ich pasji, talentu oraz przekształcenia go w dochodową markę!

Prywatnie

Urodzona i wychowana na wsi na Lubelszczyźnie, od zawsze marzyłam o życiu pomiędzy wioską a miastem, podróżach i wolności. Bardzo szybko przeszłam do realizacji marzeń i podjęłam kroki ku temu. Mieszkam w małym miasteczku pod Warszawą, pracuję zdalnie z dowolnego miejsca gdzie tylko mogę złapać WIFI i tym samym realizuję się zawodowo.

Swoje kilku letnie doświadczenie zawodowe zdobyłam jako doradca w banku, pracownik admistracyjny a także kierownik sklepów i serwisów online. Bardzo szybko postanowiłam działać po swojemu sama! Skupiłam się na rozwoju i szkoleniach a także zdobyciu wiedzy poprzez praktyczną współpracę z projektami. 

Szkolimy również online! Oto nasze kursy: