Agencja Marketingowa

Adrian Dubaniewicz

Cześć,

Miło mi, że tutaj zaglądasz, chcesz lepiej mnie poznać i dowiedzieć się czegoś więcej! Nazywam się Adrian Dubaniewicz i od blisko 7 lat tworzę treści pisane, które poruszają wyobraźnie, działają na emocje, dostarczają informacji i zachęcają do kupowania. 

Moja miłość do pisania narodziła się już w czasach gimnazjalnych. Zachwycony pewnym fantastycznym uniwersum, rozpocząłem pisanie opowiadań związanych z tym światem. Początki jak to początki. Moje teksty były kulawe, proste i bez żadnej głębi. Popełniałem wiele błędów stylistycznych, ale dzięki temu, że publikowałem je w sieci to mogłem szybko uczyć sie na błędach. Każdą konstruktywną krytykę analizowałem i w kolejnych opowiadaniach wcielałem w tekst.

adrian
83870342_847816745688789_4164197400241504256_n

Ta nauka pozwoliła mi brnąć dalej w ten wspaniały świat liter, w który każdego dnia z wielką przyjemnością się zagłębiałem. Dalsza przygoda z tekstem połączyła się z moją drugą długoletnią pasją, jaką jest produkcja filmowa. Mając filmowe doświadczenie, spróbowałem swoich sił w pisaniu scenariuszy. Wystartowałem nawet w kilku konkursach, w których to zdobyłem nagrody. Pisałem scenariusze na reklamy, scenariusze do filmów dla YouTuberów i filmów długometrażowych. Słowa i zdania cały czas towarzyszyły mi w moim życiu.

ale pisanie to nie wszystko....

Cały czas chciałem się rozwijać i poznawać świat copywritingu i twórczości pisane. Wtedy to, dołączyłem do pewnego serwisu newsowego jako redaktor, a dzięki zaangażowaniu i systematycznej pracy zostałem redaktorem naczelnym. W tym czasie zdobyłem doświadczenie w zarządzaniu zespołem i poznałem prawa, jakimi rządzi się portal informacyjny. Podczas mojej nauki na uczelni wyższej, założyłem studencki portal informujący o wydarzeniach, imprezach i akcjach odbywających się w murach uczelni. Projekt szybko zyskał popularność i był jednym z najbardziej rozpoznawalnym portalów wśród studentów.

83010113_623397625141299_2148764020700610560_n

Lubię się rozwijać, dlatego poszukiwałem dodatkowych możliwości do nauki pisania i zdobywania wiedzy. Współpracowałem z wieloma firmami, dla których przygotowywałem teksty na stronę, opisy produktów czy artykuły na blog. Pracowałem także z blogerami i YouTuberami pisząc dla nich teksty scenariuszowe do odcinków, wpisy blogowe czy wspierając swoją wiedzą z zakresu contentu.

Od kiedy pamiętam interesowały mnie technologie związane w wideo. Od zawsze w domu były aparaty, kamery itp więc często przyglądałem się filmowaniu. W czasie studiów pojawiła się możliwość podszkolenia swoich umiejętności oraz wykazania się w tym temacie. Szybko wkręciłam się w świat filmowania oraz montowania. 

dav

Uwielbiam podróże. Najbardziej te egzotyczne, ale czerpię też wielką radość z poznawania nowych miejsc w okolicy. Mam ogromny sentyment do Japonii, przez długi okres życia chłonąłem wszystko co z nią związane, dlatego też podróż do Japonii jest jednym z moich największych podróżniczych marzeń. Poza tym kocham zwierzęta a najbardziej psy, dlatego też powstał mój projekt adopcje.prozwierz.pl a także sklep internetowy, która ma na celu pomoc zwierzakom, edukację ludzi pod kątem opieki a także wspieranie polskich producentów, dzięki sprzedaży, która z resztą wspiera w 1% przez cały rok fundacje. 

Kolejny rozdział mojej książki stoi otworem.

Co mogę dla Ciebie dzisiaj napisać?