Agencja Marketingowa

Jak i gdzie reklamować swoją firmę?

Poznaj 11 skutecznych sposobów na bezpłatną reklamę online oraz offline!

 

Jak zacząć?

Usiądź wygodnie w fotelu, weź zeszyt do notatek, odpal komputer i pierwszy film! Najlepiej jeśli do kursu podejdziesz jak do szkolenia i skupisz się aby zająć się tylko nim, ale…wiemy jak wygląda życie nie zawsze to możliwe, więc jeśli aktualnie nie masz takiej możliwości, po prostu rób kurs kiedy tylko możesz np. w swoim salonie pomiędzy Klientkami na telefonie – włóż słuchawki – słuchaj i oglądaj. Nie czekaj do idealnego momentu, bo może nigdy nie nadejść. Jeśli będzie taka potrzeba zawsze możesz wrócić do materiałów by odtworzyć je ponownie

Możesz tutaj oglądać materiały wideo, ale nie masz możliwości przesłania lub ściągnięcia ich ponieważ są one zabezpieczone. Jedyne co możesz ściągnąć na swój komputer to pdf z materiałami dodatkowymi. W razie pytań lub problemów możesz do nas pisać na kurs@ambitnamarka.pl

Bonus: reklama

Odtwórz wideo

Czy Social Media są najlepszym źródłem reklamy dla Twojej firmy? Jakie znasz sposoby reklamy?  Jaki jest najbardziej efektywny i pozyskuje najwięcej Klientów?

Czas trwania: 20 minut

Pobierz materiały dodatkowe

Dołącz do grupy na Facebook'u ​

i otrzymaj bezpłatną wiedzę

Grupa powstała aby skupiać przedsiębiorców z branży BEAUTY i wspierać ich w działaniach związanych z reklamą i marketingkiem online ale również offline czyli poza Internetem.

Na grupie pojawiać się będą szkolenia, porady na temat tego jak prowadzić swoje kanały, jak sprzedawać, jakich narzędzi używać aby efektywnie zarządzać swoim biznesem.

Gratulacje!