Czy prowadzisz konto na Instagramie?

Czy chcesz, aby Twoi obserwujący byli bardziej zaangażowani?

Czy zastanawiasz się jak tworzyć ciekawszą treść?

Poznaj narzędzie, które rozwiąże te problemy!

Czy wiesz, że codziennie w Polsce z Instagrama korzysta aż 7 milionów osób?

Zastanawiasz się, dlaczego chociaż część z nich nie zagląda do Ciebie? 

Zastanawiasz się co zrobić, oglądasz webinary, pobierasz kolejne aplikacje, robisz kursy i audyt, ale nadal nie masz efektów?

Powodem jest mało ciekawa treść oraz brak pomysłu na komunikację.

Chcesz to zmienić?

Mamy na to ROZWIĄZANIE!

Poznaj Instanaklejki i zwiększ swoje wyniki na Instastory!

Już po pierwszych relacjach, Twoi obserwujący zwrócą uwagę na lepszą jakość Twoich relacji, będą je dłużej i częściej oglądać a Instagramowe boty wyczują, że warto polecać Twoje konto innym!

To działanie zwróci się w postaci nowych  obserwujących, a jeśli chcesz zarabiać na Instagramie, to możesz te działania również zmonetyzować!

Jak często używasz naklejki NEW POST, SWIPE UP,
czy THIS IS IMPORTANT ?

Jest coraz więcej aplikacji, które upiększają instastory, ale sprawiają, że pamięć telefonu jest przeładowana, zamiast krócej tworzenie relacji trwa jeszcze dłużej, ponieważ dla pożądanego efektu potrzeba użyć większej ilości narzędzi.

Używanie gifów, które wzbogaca instastory o ciekawe napisy i grafiki również nie jest najlepszym rozwiązaniem, dlatego że jakość napisów jest wątpliwa i nie ma ich w języku polskim.

Używasz, ale efekt Cię nie zadowala, gdyż gify są słabej jakości, i zamiast informować i upiększać spełniają tylko tą pierwszą funkcję.

Tu na pomoc przychodzimy my!

Oddajemy w Twoje ręce pakiet ponad 80 naklejek w aż 3 wersjach kolorystycznych (earth, energy, pastel) – ramek, teł, kwiatków, serduszek, napisów: dzień dobry, cześć, dni tygodnia i wiele wiele więcej!

Od teraz możesz użyć pięknych napisów NOWY POST, PRZESUŃ DO GÓRY i WAŻNE INFO. Naklejki są wysokiej jakości i będą pięknie ozdabiać Twoje instastory.
Zostały tak skompresowane, aby nie tracąc rozdzielczości zajmowały jak najmniej miejsca na Twoim telefonie.

Dzięki Instanaklejkom tworzenie Instarelacji będzie przyjemniejsze, szybsze a dla Twoich odbiorców ciekawsze!

To najlepszy sposób, aby przyciągnąć obserwatorów i wyróżnić się spośrób mnóstwo innych relacji oraz kont na Instagramie!

Do wyboru masz aż 3 kolory!

Pokażemy Ci krok po kroku jak zrobić to na swoim telefonie! Baw się i twórz swoje kompozycje!

earth

energy

pastel

Zobacz jak wyglądają w relacjach!

Kupując Instanaklejki wspierasz szpitale i odpoczywasz w SPA?! Jak to możliwe?

Ze sprzedaży Instanaklejek przekazujemy 9-19 zł na Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie. 

Jesteśmy już po rozmowach oraz ustaleniach z osoba odpowiedzianlną za wsparcie oraz darowizny, w szpitalu. W zależności od potrzeb wskazanych przez szpital zakupimy potrzebne przedmiotu lub posiłki dla personelu. 

Nasz zaprzyjaźniony Hotel Afrodyta, dorzuca sporą cegiełkę do akcji – wyjazd do SPA dla 2 osób o wartości 860 zł! Używając relacji w kreatywny sposób, możesz wygrać wyjazd do SPA! Czy to nie wspaniałe!?

Pobyt możliwy będzie do końca 2020 roku. Regulamin akcji.

Oficjalny hasztag to #naklejamnainsta

Instanaklejki 1 z 3 kolorów:

29zł     19zł

 

Oto, co otrzymujesz w ramach
zakupu dowolnego zestawu Instanaklejek!

oraz BONUSY!

 

 Teraz:
49zł     39 zł

Oszczędzasz aż 20%!

Możliwość wygrania wyjazdu do SPA oraz wsparcie szpitali jest ograniczonA czasowo - do 31 maja! Tak samo jak cena Instanaklejek, która wzrośnie!

Kto stworzył Instanaklejki?

Martyna Krzyżanowska

Martyna Krzyzanowska 10 lat doświadczenia w marketingu i sprzedaży.

Budowała kampanie reklamowe i sprzedażowe dla brandów takich jak: Johny Walker, ING Bank Śląski, Motorola, Adidas, LOT. Ma na swoim koncie organizację wielu dużych jak i kameralnych eventów, pracę w marketingu restauracji oraz hoteli. Pracując w Can Cristofor w Hiszpanii czerpała doświadczenie od managerki jednej z najlepszych restauracji na świecie El Buli – 3 gwiazdki Michelin. 

Fascynuje ją branża hotelarska i gastronomiczna, współpracuje tworząc kampanie dla takich miejsc jak: Qubus Hotel, Vienna House, Zsannet Hotel – Węgry, Sévi Boutique Hotel Zanzibar, Art Hotel Wrocław, Hotel Skal, Ormande Resort Nałęczów, Biała Zjedz i Wypij, Warszawa Powiśle, Na Lato, Restauracja LIF, Żabka, Patelnie WOLF. 

Aktualnie zawodowo zajmuje się rozwojem sprzedaży partnerów w jednej z największych firm IT na świecie.

Jest fanką i specem od Instagram! Zna wszelkie jego narzędzia, ukryte funkcje, nowinki! Może pochwalić się również dużym projektem prywatnym. Razem z siostrą Mileną prowadzi bloga i profile @pomyslnasniadanie – fb 17 tys insta 15 tys, 18 tys na grupie na fb. 

Patrycja Bończewska

Właścicielka Ambitna Marka, od ponad 9 lat skutecznie wspiera przedsiębiorców w działaniach marketingowych. Ekspert ds marketingu, od ponad 10 lat rozwija firmy w zakresie mediów społecznościowych, stworzyła 2 własne marki oparte o system online, prowadzi szkolenia i konsultacje dla przedsiębiorców w Polsce oraz za granicą.

Współpracuje z markami z zakresu: gastronomia, hotelarstwo, agroturystyka, edukacja, beauty oraz motoryzacja. 

Od ponad 10 lat prowadzi z powodzeniem bloga lifestyle o nazwie PatrycjaStory.pl, współpracując z markami w Polsce oraz za granicą, realizując kampanie reklamowe dla takich firm jak: Skoda, Maltalingua, Katalog Marzeń, Promod, Crosseyes. 

Jest twórcą wydarzeń i spotkań dla przedsiębiorców pt. „Ambitne Śniadania”  czyli spotkań dla przedsiębiorców w małych miastach, które zostały docenione w mediach, między innymi Radiu dla Ciebie, gdzie udzielała wywiadu na temat rozwoju biznesów lokalnych.

Opatentowała technologię sprzedaży WNT oraz metodę  komunikacji KSROC.

Wydaje kursy online na własnej platformie Ambitna Akademia, czyli platforma kursowa do szybkiego i efektywnego przyswajania wiedzy online, a także prowadzi szkolenia na żywo. 

Czas zacząć działać!

Spraw, by Twoje InstaStory oczarowało innych!

Pozostańmy w kontakcie