Agencja Marketingowa

Naklejam na Insta i odpoczywam w SPA

warunki oraz szczegóły akcji

Nasz zaprzyjaźniony Hotel Afrodyta, dorzuca sporą cegiełkę do akcji – wyjazd do SPA dla 2 osób o wartości 860 zł! Używając relacji w kreatywny sposób, możesz wygrać wyjazd do SPA! Czy to nie wspaniałe!?

Pobyt możliwy będzie do końca 2020 roku.

Co należy zrobić?

Użyj naszych insta naklejek w swojej Insta Relacji lub w poście na Instagramie/Facebooku oznaczając nasz hasztagiem #naklejamnainsta, napisz jak lubisz spędzać wolny czas? Oznacz nasze konta @pomyslnasniadanie @patrycjastory.pl oraz @hotel_afrodyta, abyśmy mogli zobaczyć i przeczytać Twoje wpisy! Masz czas do 12 maja do godz. 23:55, do dnia 20.05.2020 godz 22:00 spodziewaj się wyników na naszych kontach, a także na tej stronie. Szczegóły w regulaminie:

Oficjalny hasztag to #naklejamnainsta

Możesz oznaczyć nasze konta, a także partnerów!

Zobacz przykłady wykorzystania!

Kto stworzył Instanaklejki?

Martyna Krzyzanowska 10 lat doświadczenia w marketingu i sprzedaży.

Budowała kampanie reklamowe i sprzedażowe dla brandów takich jak: Johny Walker, ING Bank Śląski, Motorola, Adidas, LOT. Ma na swoim koncie organizację wielu dużych jak i kameralnych eventów, pracę w marketingu restauracji oraz hoteli. Pracując w Can Cristofor w Hiszpanii czerpała doświadczenie od managerki jednej z najlepszych restauracji na świecie El Buli – 3 gwiazdki Michelin.

Fascynuje ją branża hotelarska i gastronomiczna, współpracuje tworząc kampanie dla takich miejsc jak: Qubus Hotel, Vienna House, Zsannet Hotel – Węgry, Sévi Boutique Hotel Zanzibar, Art Hotel Wrocław, Hotel Skal, Ormande Resort Nałęczów, Biała Zjedz i Wypij, Warszawa Powiśle, Na Lato, Restauracja LIF, Żabka, Patelnie WOLF. 

Aktualnie zawodowo zajmuje się rozwojem sprzedaży partnerów w jednej z największych firm IT na świecie. 

Jest fanką i specem od Instagram! Zna wszelkie jego narzędzia, ukryte funkcje, nowinki! Może pochwalić się również dużym projektem prywatnym. Razem z siostrą Mileną prowadzi bloga i profile @pomyslnasniadanie – fb 17 tys insta 15 tys, 18 tys na grupie na fb. 

Patrycja Bończewska, właścicielka Ambitna Marka, od ponad 9 lat skutecznie wspiera przedsiębiorców w działaniach marketingowych. Ekspert ds marketingu, od ponad 10 lat rozwija firmy w zakresie mediów społecznościowych, stworzyła 2 własne marki oparte o system online, prowadzi szkolenia i konsultacje dla przedsiębiorców w Polsce oraz za granicą.

Secjalizuje się w konkretnych zakresach działalności, między innymi beauty – to jej ulubiona branża!

Jest twórcą wydarzeń i spotkań dla przedsiębiorców pt. „Ambitne Śniadania.

Opatentowała technologię sprzedaży WNT oraz metodę  komunikacji KSROC.

Wydała kurs online pt. „Wyróżnij swoją markę Beauty!, stworzyła Ambitną Akademię, czyli platformę kursową do szybkiego i efektywnego przyswajania wiedzy online

Kupując Instanaklejki wspierasz szpital

Ze sprzedaży Instanaklejek przekazujemy 10 zł na Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie. 

Jesteśmy już po rozmowach oraz ustaleniach z osoba odpowiedzianlną za wsparcie oraz darowizny, w szpitalu. W zależności od potrzeb wskazanych przez szpital zakupimy potrzebne przedmiotu lub posiłki dla personelu. 

Pozostańmy w kontakcie