Agencja Marketingowa

Dostępność stron WCAG 2.0

Internet to przestrzeń, z której może korzystać każda osoba bez względu na wiek, wygląd, sprawność fizyczną lub psychiczną. Niestety często osoby z niepełnosprawnościami napotykają na swojej drodze przeszkody, które utrudniają im korzystanie z sieci.  Z myślą o takich osobach został stworzony standard WCAG 2.0.

Dowiedz się więcej

Czy kurs online liczy się na rynku pracy?

Rynek kursów online w Polsce bardzo się rozwija. Kursy online to nowoczesna forma edukacji, która daje dostęp do szerokiej wiedzy. Niektóre kursy wspomagają rozwój osobisty, inne aktualizują wiedzę lub pomagają całkowicie się przekwalifikować.

Dowiedz się więcej

Wideo z drona z budowy domu, dlaczego warto?

Wideo realizacje z drona cieszą się coraz większą popularnością. Widok z lotu ptaka, to całkowicie inna perspektywa, tym bardziej kiedy patrzymy na dzieło kilku miesięcy, a nawet lat budowy. Dlaczego warto zrobić wideo z ujęciami z drona swojego domu?

Dowiedz się więcej

Program do nagrywania ekranu. Jak nagrać ekran komputera?

Program do nagrywania ekranu. Jak nagrać ekran komputera

W jaki sposób i czym nagrywać ekran komputera, aby móc zrobić z niego kurs online lub webinar? W dzisiejszym wpisie dowiesz się w jaki sposób możesz nagrywać ekran.

Dowiedz się więcej

Sklep na ecoomerce czy shoplo? Wady i zalety systemu obsługi sklepów online

Sklepy online zyskują coraz większą popularność, branża e-commerce podlega bardzo szybkim zmianom oraz transformacjom. W dzisiejszym materiale opowiem Ci, jaki sklep wybrać dla siebie, porównując Shoplo oraz Woocommerce.

Dowiedz się więcej

Jak szkolić online? Przydatna platforma aż 7 bezpłatnych narzędzi do rozmów grupowych!

Od kiedy w marcu 2020 świat zatrzymał się z powodu pandemii koronawirusa, nagle wszyscy musieli przenieść swoje zajęcia czy biznesy do sieci. Dla wielu to nowa szansa na rozwój, ale nie wszyscy wiedzą z jakich narzędzi najlepiej korzystać, by szkolić czy komunikowac się online. My  zdalnie pracujemy już od kilku lat, przeszliśmy już przez wiele narzędzi, aplikacji oraz systemów. Dzisiaj podzielimy się tymi, na które warto zwrócić uwagę.

Dowiedz się więcej

Microsoft 365 czy Google Workspace — kompleksowe porównanie (2021)

Microsoft 365 czy Google Workspace — kompleksowe porównanie (2021)

W dzisiejszym artykule skupię się na porównaniu dwóch usług od gigantów. Mowa tu o Microsoft 365 vs Google Workspace zwane również G-Suite. Pamiętaj, że będę mówił o aplikacjach, dla których często nie ma alternatyw.

Dowiedz się więcej

Jak założyć konto na Google AdSense?

AdSense a właściwie Google AdSense to serwis reklamowy Googla, wyświetlający na stronach WWW kontekstowe reklamy tekstowe, bannery oraz reklamy wideo. W krótkim wideo poradniku, pokaże Ci, jak założyć tam konto.

Dowiedz się więcej