Opublikowano

Jak nagrywać online? Jakim programem nagrywać webinary, live płatne i bezpłatne!?

Jeśli zastanawiasz się jak i czym nagrywać webinary, szkolenia online czy livy i szukasz najlepszego programu, który jest bezpłatny, w wersji polskiej i spełnia wszystkie Twoje potrzeby? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

W obecnym czasie (koronawirusa) wiele osób przenosi swoje biznesy do świata online, wiele firm straciło nawet 100% swoich zarobków, zostali odcięci od środków, firmy i codzienności…

Zastanawiasz się co dalej robić? 

W obecnym czasie obserwujemy 3 zachowania ludzi/przedsiębiorców:

  1. Narzekaczy, którzy nie wiedzą co dalej robić, wciąż dołują się, oglądają wiadomości i nie widzą nic poza tą obecną sytuacją;
  2. Czekaczy, którzy oczekują na lepsze czasy, liczą na wsparcie rządu. TEN czas wykorzystują na oglądanie filmów czy czytanie książek;
  3. Działaczy, którzy robią mimo przeszkód, chociaż małymi krokami;

Pamiętaj, że dla każdego TA sytuacja jest wyzwaniem, nikt nie jest czy nie był na to gotowy, ale takie doświadczenia pokazują jak reagujemy na to, na co nie mamy wpływu. Jak szybko szukamy rozwiązań. TERAZ ważne jest by zrobić PLAN i działać!

W UK w ciągu kilku dni zostały wykupione wszystkie kamerki do nagrywania online, ludzie działają, przenoszą swoje biznesy, ruszają w nowym kierunku! Zdecydowanie wiele osób jest w grupie 3! A w Polsce? 

W Polsce niestety obserwuje się 1 i 2, dlaczego? No właśnie…powiedz mi dlaczego?
Jeśli to czytasz to najprawdopodobniej jesteś w grupie nr 3, czyli szukasz rozwiązań. Świetnie i gratuluję Ci tego! Teraz powiem Ci jak to zrobić.

Jak przenieść pracę do Internetu? Jak i czym nagrywać? 

Sprawdziliśmy i testowaliśmy wiele sposobów na nagrywanie. Mimo wielu dostępnych narzędzi, nie każde jest bezpłatne czy łatwe w obsłudze. Dlatego wybraliśmy najlepsze z najlepszych! Naucz się w kilka minut i zacznij działać!

Dla kogo jest ten tutorial wideo z obsługi OBS Studio?

  • szkoleniowców. Osób pragnących przekazywać swoją wiedzę za pomocą transmisji na żywo i dzięki tworzeniu materiałów szkoleniowych. OBS pozwoli Ci na przedstawianie przygotowanych prezentacji, a dzięki tworzeniu scen będziesz mógł w ciekawy i nieszablonowy sposób swoją wiedzę.
  • vlogerów. Jeśli myślisz nad rozpoczęciem vlogów lub otworzenia kanału na YouTube to OBS to świetny i darmowy program, abyś mogł/a to zacząć robić. Z tutoriala dowiesz się jak ustawiać odpowiedni obraz lub np. dodać zewnętrzny mikrofon lub kamerkę internetową.
  • nauczycieli. Jesteś nauczycielem i myślisz o pracy zdalnej? OBS to świetne narzędzie, które pozwoli Ci na naukę online swojej klasy lub kursantów. Dodatkowo OBS sprawdzi się jeśli prowadzisz korepetycje online. W połączeniu z pakietem office lub google Twoje zajęcia będą ciekawe i urozmaicone.
  • tworzących kurs online. OBS studio to nie tylko program do transmisji na żywo ale pozwala również na nagrywanie lokalne czyli tworzenie wideo na komputerze. Później taki materiał można obrabiać i Twoje pierwsze kursy są już gotowe!
  • podcastów. Podobnie jak wyżej. Dzięki OBS możesz nagrywać sam dźwięk i tworzyć przeróżne podcasty audio. Dodatkowo podłączenie np. 2 mikrofonów pozwala Ci prowadzić podcast ze swoim gościem lub partnerem/partnerką.

Kurs online: OBS studio jak korzystać?

Tylko do końca lipca aż 10% rabatu na kurs „OBS studio – jak korzystać!” Przy zakupie wpisz kod rabatowy: „obsblog07” i zapłać mniej. Spiesz się zostało mało czasu!.

Sprawdź wszystkie nasze kursy online na:

https://ambitnamarka.pl

Spodobał Ci się nasz wpis lub pomógł? Lubimy dzielić się wiedzą,  możesz odwdzięczyć się, wystawiając nam opinię  Facebooku/ambitnamarkapl lub w Google