Agencja Marketingowa

Jak rozwinąć biznes w branży beauty?

Poznaj miejsce, gdzie zyskasz wiedzę i wskazówki jak rozwijać  biznes #beauty oraz pozyskiwać klientów? 

Dołącz do grupy na Facebooku

i korzystaj z wiedzy!

Grupa powstała, aby wspierać osoby prowadzące biznes w branży BEAUTY w działaniach związanych z reklamą i marketingiem biznesu. 

Na grupie pojawiają się porady prosto od specjalistów m.in. w formie live, na temat tego jak prowadzić swoje kanały, jak sprzedawać, z  jakich narzędzi korzystać, aby rozwijać swój biznes!

Czytaj nasz blog

na temat branży beauty!

Posłuchaj wideo poradników:

Reklamuj się skutecznie!

Otrzymaj bezpłatne wideo na temat 11 skutecznych sposobów na reklamę Twojego salonu!

Szkolenia na żywo

 Rozwijaj swój biznes ambitnie!

Prowadzimy szkolenia z zakresu marketingu, reklamy oraz budowania swojej marki zarówno indywidualnie jak i dla grup z zakresu branży beauty.  Mamy za sobą współpracę z markami kosmetycznymi, szkołami wizażu czy hurtowniami, które zaoferowały szkolenia rozwojowe dla swoich klientów.  

Szkolenia łączymy z warsztatem praktycznym. Skupiamy się na przekazaniu wiedzy od podstaw na temat aktualnych kanałów i trendów, pokazując jak w łatwy sposób zacząć reklamować się i pozyskiwać nowych klientów nawet z 0 budżetem na reklamę! 

Działamy lokalnie – myślimy globalnie!

Wykorzystujemy wiedzę współpracy z Klientami z całej Polski, dzięki czemu wiemy jaka reklama działa w mniejszych, a jaka w większych miastach. Pokazujemy kreatywne narzędzia to tworzenia treści reklamowych z zakresu: wideo, foto oraz grafika. A także systemy, które ułatwiają pracę i systematyzują dane, tak by nie zajmowało to zbyt dużo czasu. Udowadniamy, że marketing firmy w salonie beauty można wykonać 1 dnia na cały miesiąc! Uczymy reklamy tak, by myślenie o niej, nie spędzało snu z powiek! 

Zacznij z nami w prosty i praktyczny sposób, dynamicznie rozwijać swój biznes! 

Co mówią inni o naszych szkoleniach?

Poznajmy się!

Cześć, 

Nazywam się Patrycja, jestem ekspertem ds marketingu, od ponad 9 lat rozwijam firmy w zakresie mediów społecznościowych, stworzyłam 2 własne marki oparte o system online, prowadzę szkolenia i konsultacje dla przedsiębiorców w Polsce oraz za granicą. 

Specjalizuję się w konkretnych zakresach działalności, między innymi w branży beauty – to moja ulubiona branża!

Jestem twórcą wydarzeń dla przedsiębiorców pt. „Ambitne Śniadania”,  które zostały docenione w mediach, między innymi Radiu dla Ciebie, gdzie udzielałam wywiadu na temat rozwoju biznesów lokalnych.  

Wydałam kurs online pt. „Wyróżnij swoją markę beauty!”,a także Ambitną Akademię, czyli platformę kursową do szybkiego i efektywnego przyswajania wiedzy. 

Wiem, jak ważny jest rozwój i pozyskiwanie nowej wiedzy, sama cały czas poszerzam swoje doświadczenie, szkoląc się u najlepszych.

Jeśli to czytasz, oznacza to, że chcesz osiągnąć jeszcze lepsze wyniki! Zacznij dzisiaj i rozwijaj swoją markę zaskakując innych!